آخرین اخبار

با حضور شوفاژکار هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران برگزار شد 1396/11/29

هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران به پیشنهاد انجمن احتراق ایران و به همت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال 1396 در محل دانشگاه صنعتی شریف در تهران برگزارشد و شرکت شوفاژکار نیز به عنوان یکی از اسپانسرها در این رویداد حضور داشت.

شوفاژکار تولید کننده نمونه ملی در روز جهانی استاندارد معرفی شد 1396/07/26

امروزه استانداردها در همه اجزای زندگی شهری دخیل هستند. حضور مداوم استانداردها در زندگی شهری محدود به کالاها و خدمات روزمره نمی شود بلکه حوزه­ های مهم و کلانی مثل انرژی، حمل و نقل و فناوری اطلاعات را نیز در بر می‌گیرد. به عبارت دیگر، استانداردها دستورالعمل­‌های مهم برای تمامی جنبه­‌های زندگی از ساختمان­‌های با مصرف بهینه انرژی، حمل و نقل هوشمند، مدیریت پسماند تا ایجاد جوامع پایدار را آماده می­‌سازند.
 

کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری برگزار شد 1396/05/07

شرکت صنعتی شوفاژکار در این کنفرانس به عنوان اسپانسر اصلی حضور داشت. همچنین با برگزاری یک کارگاه آموزشی با عنوان "انتخاب مهندسی مناسب ترین سیستم های گرمایشی برای انواع ساختمان ها" در کنار این کنفرانس و استقبال بینظیر شرکت کنندگان و مهندسین مکانیک از این کارگاه آموزشی، حضور پررنگی در این کنفرانس داشت. در مراسم اختتامیه نیز شرکت صنعتی شوفاژکار، با سخنرانی جامع و کامل آقای مهندس علایی مدیرعامل محترم شرکت و با دریافت لوح تقدیر و تندیس مراسم، حمایت خود را از این کنفرانس اعلام کرد.

کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری 1396/05/01

شرکت صنعتی شوفاژکار به عنوان اسپانسر طلایی در این کنفرانس حضور پرزنگ داشته و جدیدترین محصولات خود را در غرفه خود به نمایش گذاشته است.

همچنین با برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "انتخاب مهندسی مناسب ترین سیستم های گرمایشی برای انواع ساختمان ها" در کنار این کنفرانس به بار علمی این رویداد افزوده است.

تجلیل از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور 1396/04/17

در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن، با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری و «محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور تجلیل شد.

شرکت در نمایشگاه بین المللی حرارتی و برودتی تبریز 1396/02/17

ازکلیه متخصصین و دست اندرکاران تاسیسات دعوت می شد تا از آخرین دستاوردهای شرکت صنعتی شوفاژکار در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و دیگ‌های چدنی در بیستمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات حرارتی و برودتی تبریز، واقع در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تبریز، مورخ 19 لغایت 22 اردیبهشت ماه 96 سالن امیرکبیر از ساعت 15 الی 21 دیدن فرمایید.

 

}

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید