دریافت تندیس طلایی واحد نمونه ملی استاندارد

امروز در روز جهانی استاندارد، با افتخار موفق شدیم تندیس طلایی واحد نمونه ملی استاندارد را دریافت نماییم.این تندیس و لوح با ارزش تقدیم به همه همکاران پرتلاش و متخصص شرکت صنعتی شوفاژکار

مراسم روز جهانی استاندارد در حالی با شعار استانداردهای بین‌المللی و چهارمین انقلاب صنعتی صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد که در این مراسم اسحاق جهانگیری - معاون اول رییس‌جمهوری -، علی‌اکبر صالحی - رییس سازمان انرژی اتمی -، علی‌اصغر مونسان - رییس سازمان میراث فرهنگی و امور گردشگری -، شهین‌دوخت‌ ملاوردی - دستیار ویژه رییس‌جمهوری در امور حقوق شهروندی -، نیره پیروزبخت - رییس سازمان ملی استاندارد ایران -، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی  و نیز جمعی از واحدهای نمونه صنعتی حضور داشتند.

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد در آغاز این مراسم گریزی به وضعیت فعلی استانداردها در دنیا زد و ضمن تشریح وضعیت اجرا و تدوین استانداردها در ایران به توجه هر چه بیشتر نسبت به مقوله استاندارد تاکید کرد.

اسحاق جهانگیری -معاون اول رییس‌جمهوری- نیز در این مراسم توجه به مقوله استاندارد را فرصتی برای بهتر کردن زندگی مردم دانست و اظهار کرد: زندگی باید از هر جهتی برای مردم بهتر و باکیفیت‌تر باشد و باید سطح رضایتمندی مردم و امید به آینده در دستور کار قرار گیرد و کشور توسعه بیشتری پیدا کند.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید