بازدید گروه دوم نمایندگان خدمات پس از فروش از کارخانه شوفاژکار خرداد ماه ۱۴۰۳

در روز سه شنبه هشتم خرداد ۱۴۰۳ ، جمعی از نمایندگان محترم خدمات پس از فروش گروه صنعتی شوفاژکار ، از سایت کارخانه و سالن‌های تولیدی آن بازدید کردند .

در ابتدای مراسم آقای مهندس صفری معاونت محترم بازاریابی و فروش ضمن خوش آمدگویی به معرفی کلیات شرکت پرداختند. در ادامه مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس علائی به تبیین برنامه های توسعه ای، معرفی محصولات و همچنین استقبال از نظرات و پیشنهادات نمایندگان محترم خدمات پس از فروش پرداختند.

در این بازدید چند ساعته که به همراهی همکاران واحد تولیدی و  مهندسی شرکت انجام شد ، ضمن تبادل اطلاعات تخصصی و بحث و تبادل نظر در مورد محصولات و چالش‌های فنی پیش روی نمایندگان خدمات ، از سالن‌های تولیدی محصولات مختلف ، آزمایشگاه‌ها و سایر بخش‌های کارخانه بازدید به عمل آمد.

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 42401-021
  • فکس 45583710
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید