اهدای گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کننده به شوفاژکار

شرکت صنعتی شوفاژکار با دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان ، باردیگر در رده پیشتازان توجه به مشتری قرار گرفت .

 

در روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ، شرکت صنعتی شوفاژکار میزبان جمعی از مدیران سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان بود.

 

در این گردهمایی که به همراهی جمعی از معاونین شرکت صنعتی شوفاژکار صورت پذیرفت ، علیمردان علایی ، مدیریت محترم عامل شرکت صنعتی شوفاژکار ، گواهینامه ملی سازمان حمایت را به نمایندگی از تمامی کارکنان تلاشگر این شرکت دریافت کرد .

 

آقای موسوی عضو هیئت مدیره و معاون بازرسی و نظارت بر کالاهای سرمایه ای سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و همچنین آقای قشمی مدیرکل روابط عمومی و دبیر همایش جایزه حمایت، در این مراسم به ارائه نکات ارزنده و چشمانداز سال های آینده دریافت جایزه حمایت از حقوق مصرف کننده پرداختند.

 

شرکت صنعتی شوفاژکار با بیش از پنجاه سال فعالیت در حوزه تاسیسات و ریخته‌گری ، ضمن اهتمام ویژه به رعایت حقوق مصرف کنندگان در کنار کیفیت مطلوب ، تحویل به موقع و قیمت مناسب ، توجه متوازن به نیازها و انتظارات بازار هدف و تعامل فعال با مشتریان و شنیدن صدای این قشر مهم ، همواره برنامه های گسترده‌ای در راستای ارتقای کمی و کیفی ، بهره‌وری و استراتژی مشخص خود و البته نهادینه کردن رهنمود اقتصاد مقاومتی و همچنین رضایتمندی مشتریان به اجرا درآورده که حاصل این ارزیابی با عنایت به اقدامات صورت گرفته به عملکرد سال ۱۳۹۹ به دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان متجلی گشته است .

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 42401-021
  • فکس 45583710
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید