شوفاژکار در نمایشگاه مشهد

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مشهد با مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی و با حضور مهندسین سازمان نظام مهندسی و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط، اصناف تاسیسات و سرویس کاران تاسیساتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خراسان رضوی از بیست و نهم خرداد لغایت اول تیر ماه 1403 به مدت چهار روز برگزار شد.

شرکت صنعتی شوفاژکار طبق روال همه ساله خود ، امسال نیز با حضور خود ، علاوه بر رونمایی محصول جدید پکیج شوفاژ دیواری کامفورت مدل 20 کیلو وات ، از سایر محصولات خود ، بویلرهای چدنی ، پکیج های دیواری و زمینی هوشمند ، موتورخانه‌های یکپارچه ، مشعل های گازسوز و رادیاتورهای پنلی ، پذیرای جمع کثیری از فعالان ، متخصصان ، مهندسین و علاقه مندان به حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی بود .

صمیمانه از تمامی عزیزانی که در این نمایشگاه به غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار تشریف آوردند تشکر و قدردانی می‌کنیم .

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 42401-021
  • فکس 45583710
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید